Сторінковий блок

Класичний картонний блок – використовується найчастіше для весільних та сімейних фотокниг. Сторінки щільні та товсті, зібрана книга виглядає масивно і може мати від 10 до 30 розворотів, що розкриваються на 180 градусів.

Пластиковий блок – надруковані фотографії наклеюються на пластиковий прошарок. В одну книгу може бути вміщено від 10 до 40 розворотів, що розкриваються на 180 градусів. Є 3 варіанти товщини пластику:

  • 0,3 мм;
  • 0,5 мм;
  • 1мм.

Для невеликої кількості розворотів краще використовувати товстіший пластик, щоб книга виглядала солідніше. Для великої кількості розворотів підійдуть тонкі листи.

Друк фотографій у книзі

Наноситься зображення на три види фотопаперу:

  • Мат – гладка поверхня, яка не дає відблисків.
  • Шовк – має фактуру схожу на тканину, відблисків немає навіть під спрямованим світлом, не залишаються відбитки пальців.
  • Металік – папір із металевим відливом, відмінно підходить для фотографій, де багато води або скляних поверхонь.

В одній книзі є можливість компонувати різні види фотопаперу. Наприклад, вся книга надрукована на шовку та 2 розвороти з фотографіями біля басейну на металіку. Детальніше про фотопапір читайте на сторінці Фотодрук.

Коліропроби

Якщо ви друкуєте фотокнигу у нас вперше, ми надамо тестовий зразок зображень, для того, щоб коректно налаштувати монітор. Так ви будете впевнені, що у книзі фотографії будуть виглядати так само, як на вашому екрані. Зверніться до нашого менеджера для консультації та замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *