Обкладинка

Обкладинка виконується вручну нашими фахівцями. Ідеальна ручна робота, що відкриває широкі можливості для унікалізації кожного екземпляра. У нас немає конвеєрних рішень, лише індивідуальний підхід за доступними цінами.

Натуральна італійська шкіра високого класу – виглядає дуже ефектно. Цей матеріал додасть книзі вишуканості, солідності та статусності. В результаті вийде справжня сімейна реліквія, яка через довгі роки у первозданному вигляді демонструватиметься онукам. Тепер фотограф підкреслить рівень не лише якісними фотографіями, а й преміальними книгами для своїх клієнтів. А наш дизайнер допоможе вирішити всі технічні нюанси оформлення такої книги та запропонує безліч варіантів оформлення обкладинки.

Зверніть увагу! Натуральна шкіра має свою унікальну структуру та будову, тому фактура може відрізнятись від тестових зразків.

Обкладинка, оформлена натуральним полотном, виглядає як маленька картина. Розташовуйте його на передній стороні обкладинки або з обох боків, поєднуючи з французьким корінцем зі шкіри або шкірозамінника – ви отримаєте шедевр гідний галереї. Така обкладинка приємна на дотик, стійка до зносу, випромінює тепло та затишок.

Палітра італійського шкірозамінника дозволить витримати будь-який стиль фотокниги. Класичні білі, айворі, коньячні чи шоколадні обкладинки. А може підійдуть яскраві та соковиті відтінки у колір весілля? Але головне – це відмінна якість матеріалу, що відповідає європейським стандартам. Стійкий до пошкоджень шкірозамінник – стане гідним обрамленням для ваших фотографій.

Новинка в оформленні фотокниг – дерев’яна обкладинка із довговічного ясеню. Ретельне полірування робить поверхню гладкою, а текстура вражає натуральністю. Така обкладинка у тандемі з картонними сторінками підкорить серця любителів екостилю. Написи гравіруються лазером, а за бажанням можна прикрасити книгу металевим шильдом. Корінець оформляється натуральною шкірою.

Фотообкладинка – найбільш бюджетний варіант, але не менш гарний! На ній можна розмістити будь-яке фото із серії знімків. Вибирайте із 2х видів ламінації:

  • Глянцева – яскрава та блискуча, потребує більш обережного поводження;
  • Сатинова – міцна, стійка до подряпин, не блищить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *